TOP GUIDELINES OF کارشناسی سیار خودرو

Top Guidelines Of کارشناسی سیار خودرو

Top Guidelines Of کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

برخی افراد کارشناسی خودرو و معاینه فنی را مشابه می دانند در صورتی که کاملا متفاوت از یکدیگرهستند. زیرا در معاینه فنی ارزش واقعی خودرو مشخص نمی گردد.

پس از اتمام کارشناسی فنی و بدنه، تیم قیمت‌گذاری کارنامه به استناد کارشناسی انجام‌شده، بازه قیمت خودرو را تعیین و در گزارش نهایی ثبت می‌کند.

برخی شرایط رنگ کردن اتومبیل در کارخانه و رنگ کردن توسط صافکار متفاوت است و همین مورد سبب متفاوت بودن آن‌ها خواهد شد. ضخامت رنگ کارخانه و ضخامت رنگی که برای ترمیم استفاده می‌شود تفاوت دارد.

بهترین زمان برای کارشناسی خودرو، در ساعات روز است که جزئیات خودرو به خوبی برای کارشناس قابل روئیت باشد.

ثبت درخواست کارشناسی خودرو از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن و تماس تلفنی

 ولی قسمتی از خودرو که پوست پرتقالی نباشد به معنای این است که ان قسمت رنگ شدگی دارد. کارشناسی رنگ ماشین

دیدگاه خود را بنویسید... دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

زیرا که یکی از مهم ترین نکاتی که باید برای تشخیص رنگ خودرو باه ان دقت کنید دون رنگ خودرو است که به شما خبر از رنگ شدگی ماشین می‌دهد.

شما می‌توانید از کارشناسی رنگ خودرو سیار استاده استفاده کنید تا ??? ????? ????? کارشناس مربوطه در مدت زمان کمی مانند ۳۰ الی ۴۵ دقیقه در محل حاضر شود و نسبت به کارشناسی رنگ اقدام کند. کارشناس تشخیص رنگ با تجربه‌ای که دارد این کار را انجام می‌دهد و در آخر کار برگه تایید و ضمانت را به خریدار اتومبیل ارائه می‌دهد. نکته حائز اهمیت در این کار انتخاب کارشناس تشخیص رنگ خودرو دوره دیده و حرفه‌ای و کاربلد است در غیر این صورت ایرادات و مشکلات اتومبیل تشخیص داده نمی‌شود و یا به درستی کارشناسی نمی‌شود.

مجموعه اقای تست علاوه بر خدمات تشخیص رنگ خودرو کارشناسی خودرو را هم نیز برای شما متقاضیان عزیز انجام خواهد داد. کارشناسی رنگ ماشین

کارشناسان خوب با رفتار حرفه ای. من سه بار از خدماتشون استفاده کردم و در نهایت سومین ماشین رو با اطمینان خاطر خریدم.

پاسخگویی سایت به همراه سرعت عمل و دقت ‌کارشناس اعزامی، همگی عالی بودن.

کارشناسی خودرو در محل ما برای همه نقاط تهران سرویس سریع خود را ارائه میکند و تنها کافیست با یک تماس با کارشناس خودرو خود برای بازدید و کارشناسی فنی خودرو خود هماهنگ کنید.

از کارشناس و فرآیند کارشناسی بسیار راضی بودم و تشکر می‌کنم از سرویس کارنامه.

Report this page